naar startpagina

  Info Tinneke Claes - Ergotherapeute Info Rianne Geuze - Arts Info Suzanne van Kempen - Psychologe - Relatie- en Gezinstherapeute Info Philip Wuyts - Kinesist Info Violet Vervloet - Vroedvrouw Info Stefan Teughels - Huisarts Info Eline Cuyvers - Dietiste Info Wendy Calders - Psychologe Tabakologe Info Tonia Beuls - Kinesiste Info An Baert - Stresscoach Info Femke Van Meulebeke Kinder- en Jeugdpsychologe Info Sylvia Ghysels - Psychologe Info Guido Nicolai - Huisarts
     
 
     
  Visie  
     
  Contact  
     
  Locatie  
     
     
         
Wij zijn te bereiken via
 

Algemene nummer :      +32 (0)14 21 85 67

Email :     info@centrumdeberk.be (secretariaat huisartsenpraktijk)

Weekend - wachtdienst (huisartsen) :

Huisartsenwachtpost - Regio Herentals | +32 (0)14 22 22 00 (24/24u)
meer info hier

Onze medewerkers :

Carmen Schaalje
Diëtiste
carmen@centrum-deberk.be | +32 (0)498 63 25 26
meer info hier | terug naar begin lijst

Femke Van Meulenbeke
Kinder- en jeugdpsychologe
femke@centrum-deberk.be | +32(0)498 22 11 12
meer info hier | terug naar begin lijst

Guido Nicolaï
Huisarts
guido@centrum-deberk.be | +32 (0)14 21 85 67
meer info hier | terug naar begin lijst

Philip Wuyts
Kinesitherapeut
philip@centrum-deberk.be | +32 (0)498 69 30 75
meer info hier | terug naar begin lijst

Stefan Teughels
Huisarts
stefan@centrum-deberk.be | +32 (0)14 21 85 67
meer info hier | terug naar begin lijst

Suzanne van Kempen
Psychologe, Relatie- en Gezinstherapeute
suzanne@centrum-deberk.be | +32 (0)478 78 52 45
meer info hier | terug naar begin lijst

Sylvia Ghysels
Klinisch Psychologe
sylvia@centrum-deberk.be | +32 (0)486 68 98 26
meer info hier | terug naar begin lijst

Tinneke Claes
Ergotherapeute
tinneke@centrum-deberk.be | +32 (0)474 45 04 24
meer info hier | terug naar begin lijst

Tonia Beuls
Kinesitherapeut
tonia@centrum-deberk.be | +32 (0)494 70 44 54
meer info hier | terug naar begin lijst

Violet Vervloet
Vroedvrouw
violet@centrum-deberk.be | +32 (0)478 29 64 47
meer info hier | terug naar begin lijst

Wendy Calders
Psychologe, Tabakologe
wendy@centrum-deberk.be | +32 (0)496 82 29 03
meer info hier | terug naar begin lijst

Via 'locatie' kan u ons ligging vinden op Google.Maps .

Voor bijkomende informatie kan u steeds een van onze administratieve medewerkers, Annick en/of Josee, contacteren via het algemene nummer.

 
     
Gezondheidscentrum De Berk | Berkenlaan 17 | 2200 Herentals | +32 (0)14 21 85 67 | info@centrumdeberk.be
Stefan Teughels Huisarts Philip Wuyts Kinesist Femke Van Meulebeke Kinderpsychologe Carmen Schaalje Dietiste Sylvia Ghysels Psychologe Guido Nicolai Huisarts Tonia Beuls Kinesiste Wendy Calders Psychologe Leen de Mûelenare Huisarts Guido Nicolai Huisarts